بازیابی کلمه عبور به راحتی یک تماس
با سرویس اعتبارسنجی آوانک راحت تر از هر روشی امکان تغییر کلمه عبور و دستیابی به ناحیه کاربری فراهم می شود، کافیست کد امنیتی جدید،از طریق آوانک ارسال گردد.
هیچ کاربری منتظر کد تایید نخواهد ماند
با توجه به اهمیت سرعت در ارسال و اطمینان از رسیدن پیام به کاربران، آوانک بدون هیچ محدودیتی، حتی با امکان ارسال به شماره های لیست سیاه کد تایید را برای شما ارسال خواهد کرد.
کاربران از به خاطر سپردن رمز عبور بی‌نیازند
با سرویس کد امنیتی یکبار مصرف (OTP) آوانک علاوه بر بالا بردن امنیت فضایی که در اختیار کاربران قرار می گیرد هربار یک کلمه عبور جدید از طریق تماس تلفنی برای کاربران ارسال می شود تا بتوانند به ناحیه کاربری خود وارد شوند.

امتحان کنید...

1
2
3
4
5
6
7
8
9
0

مجذوب ویژگی های سرویس اعتبار سنجی خواهید شد

سرويس اعتبارسنجي (verification) آوانک مي تواند با ارسال کلمه عبور يکبار مصرف صوتي به تلفن ثابت و همراه، امکان احراز هويت کاربران وبسايت و اپليکيشن شما را (حتي به صورت دومرحله اي) فراهم آورد.

ایجاد زیر مجموعه
 اگر توسعه دهنده اپلیکیشن یا طراح وب هستید و یا مجموعه بزرگی را مدیریت می کنید، امکان ارائه و مدیریت سرویس OTP را برای تک تک مشتریانتان به تفیکیک فراهم کرده ایم.
عبور از لیست سیاه
آوانک در هیچ لیست سیاهی قرار نمی گیرد پس اصلا نگران ارسال به لیست سیاه و عدم دریافت پیام خود نباشید.
تعرفه اقتصادی
در آوانک تنها هزینه پیام های موفق و شنیده شده ی خود را خواهید پرداخت، تعرفه ارسال بر اساس پالس های یک ثانیه ای در نظر گرفته می شود پس لطفا از پرداخت هزینه های اضافی بپرهیزید.
کاربرانی بدون مرز
در آوانک ارسال به تلفن های ثابت یا همراه و حتی خطوط ترابرد شده با قطعیت صورت خواهد گرفت.

انتخاب حرفه ای ها بودیم:

رمز یکبار مصرف خود را شخصی سازی کنید

بازیابی کلمه عبور، ارسال کد تایید و رمز عبور یکبار مصرف، تنها کاربردهای سرویس آوانک نیستند، با دریافت این وب سرویس و فعالسازی آن در سایت یا اپلیکیشن خود تمامی اطلاع رسانی های کسب و کار خود را به راحتی انجام دهید؛ در این ویرایشگر، پیام مورد انتظارتان را برای کاربران خود بسازید و برای آنها .ارسال کنید. (برای ثبت نام و ایجاد حساب کاربری آوانک لطفا درخواست وب سرویس دهید.)

شاید این سوالات برای شما هم پیش بیاید!

ظرفیت ارسال آوانک به عواملی مثل حجم ترافیک آوانک، حجم ترافیک زیر ساخت و ارسال به تلفن همراه یا تلفن ثابت بستگی دارد. سرورهای ما در شهرهای مختلف ظرفیت های متفاوتی دارند. نکته مهم اینست که در ارسال همزمان به تلفن های همراه هیچ محدودیتی به دلیل دیجیتال بودن این شبکه وجود ندارد و ارسال در لحظه به صورت انبوه صورت می گیرد.

 با توجه به آپتایم بالای سرور های قدرتمند آوانک (بیش از 99.8 درصد) نه تنها قعطی و اختلال وجود ندارد بلکه در هر لحظه از شبانه روز به محض ارسال پیام شما به مخاطب خواهد رسید.

 تعرفه ارسال در سرویس اعتبار سنجی بر مبنای تعداد ثانیه های ارسال شده است، پس نیازی به خرید پالس های بلند مدت ندارید در آوانک ارسال هر پالس (ثانیه) با تعرفه 18.2 ریال شروع می شود.

 با تکمیل فرم دریافت وب سرویس در همین صفحه و پس از عضویت در آوانک وب سرویس به سرعت و به راحتی قابل دستیابی می باشد.

خیر، سرویس اعتبار سنجی آوانک، نه در لیست سیاه مخابرات و نه در هیچ لیست سیاه دیگری قرار نخواهد گرفت؛ در نتیجه مطمئن ترین راه برای عبور از این محدودیت ها را انتخاب نموده اید.
بله، شما به راحتی و با استفاده از موتور مبدل متن به گفتار آوانک، می توانید محتوا و متن پیام مورد نظر خود را تولید و از طریق آوانک به کاربران خود ارسال کنید.

بله، شما در هر زمان از شبانه روز امکان ارسال پیام، به کاربران درخواست دهنده را خواهید داشت.